aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: Europejskie marzenia o mikropoświadczeniach w polskich realiach

Zapraszamy na kolejne webinarium w nowym sezonie Dydaktycznych Dygresji. Wraz z Wojciechem Wyżykowskim z Działu Rozwoju i Jakości Kształcenia w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ będziemy rozmawiać o mikropoświadczeniach oraz o realizacji programu Una Europa Microcredential in Sustainability.

Termin: 8 grudnia br. (piątek), godz. 11:00-12:15
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: AI w edukacji. Co tak naprawdę się zmienia?

Rozpoczynamy nowy, trzeci już sezon cyklu Dydaktyczne Dygresje! Na mocny początek - po przedpremierowym webinarium wrześniowym, które poprowadził profesor Mauro Mocerino z Australii - chcemy zaprosić Państwa do rozmowy z dr hab. Joanną Mytnik, prof. PG o sztucznej inteligencji.

Termin: 24 listopada br. (piątek), godz. 11:00-12:15
aktualności konferencja

Konferencja Ars Docendi 2023: Ostatnie dni rejestracji!

Już tylko do 18 września czekamy na zgłoszenia Słuchaczek i Słuchaczy, którzy wezmą udział w konferencji online. Gorąco zachęcamy do rejestracji i z przyjemnością ogłaszamy szczegółowy program naszych obrad! Znajdą w nim Państwo wiele dydaktycznych inspiracji na nadchodzący rok akademicki.

Konferencja Ars Docendi 2023: Trwa rejestracja Słuchaczek i Słuchaczy

Szanowni Państwo, znamy już ramowy program tegorocznej konferencji! Serdecznie zachęcamy do udziału w niej bez własnych wystąpień - w formie stacjonarnej lub zdalnej - wszystkie osoby zainteresowane współtworzeniem kultury jakości kształcenia na polskich uczelniach, doskonaleniem dydaktyki akademickiej i dbałością o dobrostan psychiczny osób studiujących oraz ich nauczycielek i nauczycieli.

Konferencja Ars Docendi 2023: Ostatnie dni naboru zgłoszeń do sesji posterowej

Już wkrótce poznamy program tegorocznej konferencji Ars Docendi - wsparcie potencjału dydaktycznego uczelni (25-26 września 2023 r.). Tymczasem zaś zachęcamy wciąż do zgłaszania propozycji plakatów. Termin ich naboru upływa już 16 lipca.
aktualności dydaktyczne dygresje

Dydaktyczne Dygresje: Tutoring - remedium w świecie VUCA, czyli jak na UJ kształcić "elastycznych" studentów

Jak niepewność przekształcić w cenioną na rynku pracy elastyczność, a zamiast biernej konsumpcji - uczyć kreatywnego współtworzenia rzeczywistości? To cele kształcenia metodą tutoringu. O takim kształceniu będzie mowa w ramach ostatniego w tym sezonie webinarium z cyklu Dydaktycznych Dygresji.

Termin: 30 czerwca br. (piątek), godz. 11:00-12:00